تصفیه آب با دستگاه تصفیه آب خانگی ! چگونه؟

 

نکات مهم در خرید دستگاه های تصفیه آب

امروزه افزایش املاح و  آلودگی های آب تحت تاثیر عواملی چون افزایش جمعیت ، افزایش آلاینده های صنعتی ، فرسوده بودن سیستم های انتقال آب شهری و بعضاً بیماری های عفونی مردم را آگاهانه و منطقاً به سمت دستگاه های تصفیه خانگی آب کشانده است و در این میان هم گروهی سود جو با واردات قطعات بدون استاندارد و تجهیزات بی کیفیت دستگاه های تصفیه آب سعی در سوء استفاده دارند که در ادامه مهمترین نکات در خرید دستگاه تصفیه اب را مرور می کنیم.

تصفیه آب با دستگاه ارزان قیمت !

به دنبال دستگاه ارزان قیمت باشیم یا دستگاه با قیمت مناسب؟ فراموش نكنید میان قیمت ارزان بودن و داشتن قیمت مناسب تفاوت زیادی وجود دارد. آنچه واضح است اینست كه نمیتوان كیفیت عالی، استانداردهای معتبر جهانی، بكارگیری متخصصان در ساخت و خدمات گسترده، گارانتی و … را فدای قیمت ارزان کرد.

در خرید دستگاه های تصفیه آب بیش از هر كالایی دقت كنید ، خرید یک تلویزیون بی كیفیت در بدترین حالت ممكن منجر به ضرر مالی میشود اما خرید یک دستگاه تصفیه آب بی كیفیت منجر به ورود مواد مضر به بدنتان در هر لیوان آب مصرفی شما در شبانه روز خواهد شد. در انتخاب میان خرید یک دستگاه بدون استاندارد معتبر و شناسنامه از یک نمایندگی غیررسمی و نخریدن این دستگا های ضروری ، گزینه پیشنهادی ما گزینه دوم است .

دستگاه تصفیه آب خود را از میان برندهای معتبر ، نمایندگی های معتبر و با گارانتی معتبر تهیه نمایید.

مخزن دستگاه های تصفیه اب

از اشتباهات رایج در میان خریداران دستگاه های تصفیه آب می توان به دقت ایشان اشاره کرد، این در حالیست كه مخزن باید متناسب با میزان مصرفتان باشد و هیچ تاثیری بر توانایی دستگاه ندارد. بطور مثال خانواده كم جمعیتی كه مصرفش 3 تا 5 لیتر در روز است باید نهایتاً از مخزن شش لیتری استفاده كند تا حداقل یک بار در روز مخزن دستگاه خالی و آب تازه جایگزین آن شود. برای مصارف بیشتر بالطبع استفاده از مخازن دوازده لیتری توصیه میشود.

بهترین برندهای استاندارد دستگاه تصفیه آب خانگی کدامند؟ 

چرا دستگاه تصفیه آب خانگی واتر سیف ، واتر تک و یا سافت واتر ؟ قیمت مناسب؟ استاندارد بین المللی و یا کیفیت بالای دستگاه های آب تصفیه کن خانگی واتر سیف ، واتر تک و یا سافت واتر؟ آیا می دانید چرا دستگاه های آب تصفیه کن واتر سیف ، واتر تک ، سافت واتر بعنوان بهترین برند شناخته می شوند؟ این دستگاه های تصفیه اب علاوه بر داشتن استانداردهای بین المللی از بهترین قطعات با بالاترین رده کیفیت ساخته شده اند که مراحل تصفیه آب را بطور کامل انجام می دهند و ضمناً در مقایسه با دستگاه های آب تصفیه کن با کیفیت یکسان از قیمت مناسبی نیز برخوردارند

درباره نویسنده